Addonokkal kapcsola...

Notifications
Clear all

Addonokkal kapcsolatos észrevételek/hibák  

Oldal 9 / 9

Tizedes (E-4) Közösségi tag
Csatlakozva: 4 év telt el
25/06/2018 4:05 du.  

Még a végén beelőz...

VálaszIdéz
Közlegény, első osztályú (E-2) MARK
Csatlakozva: 2 év telt el
25/06/2018 6:52 du.  

Igyekeztem a robbanószerekkel a lehető legtöbbet kihozni magamból 😀

VálaszIdéz
27/07/2018 10:39 du.  

Kínlódtam a chemlight tokkal, mire rájöttem. Csak a sima fehér chemlightot engedi beleralni. Régebben magasfényűvel használtam és se azt se mást nem enged csak a normál fehéret.

VálaszIdéz
Tüzér őrmester (E-7) Moderator
Csatlakozva: 5 év telt el
28/07/2018 1:23 de.  

Hát nekem megy de én a simát teszem bele nem a nagy fényerejűt.

VálaszIdéz
13/08/2018 6:21 du.  

Akkor nálam van valami gebasz...

VálaszIdéz
12/11/2018 2:09 de.  

Szórakozgattam mostanában a madárkáimmal. Valószínűleg vannak köztük olyanok amiket már tudtunk / tudtatok, de nekem az újdonság erejével hatottak.
Kis összefoglaló:
Darter:
Sötétben 200 méteren
Boko haram, és különféle Orosz csapatok ellen is tesztelve.
Éjjellátóval SEM veszik észre

Világosban ugyan ez a végeredmény, csak 500 méteren (éjjellátó nélkül :D)
Zsu Vontatott: Ugyan az a végeredmény mint gyalogosokkal
Zsu Önjáró: 2 kilóról észreveszi bármikor, bárhol. DE hátulról nem. Mármint egészen fölé el lehet repülni, nem vesz észre semmit

Predator: Ha nincs légvédelem elég az 500 méteres magasság, nem nagyon eszik meg, bár nyilván próbálják.
Rakéták: Bármit kiszed 1 rakétával.
Nehézpáncélosok ellen nehezebb bevetni, ma voltam tesztelni. A motort gond nélkül iktatja 1 rakétával könnyedén. Nehezebb lövés viszont az, hogy meg is semmisüljön. A biztos lövés érdekében érdemes lemenni 500-ra, és CSAK ott szabad eltalálni, ahol a tank csöve a toronyba csatlakozik. Az azonnali robbanást okoz, ritkán kifüstöl, kigyullad, majd azután robban.

Észrevettem, hogy néha a kilőtt rakéta elpárolog, és mintha semmi nem történne... ezt nem tudom hogy miért merre.

Úgyérzem újra feltaláltam a kereket egyes pontoknál, de úgy hiszem jobb ha egyben össze van foglalva a tapasztalatom.

Másik:
Darter kontra Raven
Darter előnyei:
Könnyebb körülnézni, egy pontról több pozíciót szemmel tartani
Magasabbra képes repülni, ezzel nagyobb területet átlátni
Tovább bírja szuflával
Repülés közben térkép is nyitható
Társak is látják GPS-en
Nincs maximum hatótáv
Manuálisan is irányítható
Rendelkezik radarral, ami nagyban megkönnyíti egy területen lévő ellenséges erők
számszerinti lejelentését

Raven:
Sokkal könnyebb vele mozogni, nem téved el félúton
Könnyebb vele bejelölni az egységeket, vagy bármit
Egy bizonyos ponthoz képest könnyebb meghatározni az égtájakat
Nem igazán veszik észre.
Képminőség, illetve nagyobb a látószöge.

Konklúzió: Raven felderítésre tökéletes, gyorsabb, jobb vele követni, illetve jelölni. Darter pedig csapatkíséretnek jobb, könnyebb vele szemmel tartani a földi egységek helyzetét, és környezetét.

Kb egyenlőre ennyi.

VálaszIdéz
Tizedes (E-4)
12/11/2018 8:16 de.  

Szép munka! Köszönjük szépen! 🙂

VálaszIdéz
15/11/2018 11:17 du.  

Voltunk fent picit (Mokkus, Vykk, és Razer) a sokkoló érdekes eredményeket produkált.

Rendszeresen 8-ból vagy 5-6x azonnal megölte az "áldozatot" látszólag egyenlőre véletlenszerűen. Később ránézek jobban. Az előző szombati eset ezek szerint nem egyedi.

VálaszIdéz
Őrvezető (E-3) Admin
03/05/2019 11:40 du.  

A legutóbbi frissítés következményeként jelenleg az ACE addon beállításai teljesen eltűntek. Ez azt jelenti, hogy olyan alap funkciók sem működnek a megszokottak szerint, mint például a medikus ellátás.
Valószínűleg gyorsan orvosolható hibáról van szó, de amíg ez nincs kijavítva, ne lepődjetek meg, hogy egy "picit" más világba csöppentek a szerveren.

VálaszIdéz
09/09/2019 11:28 de.  

Kicsit megrágtam ezt a guruló drónt, egészen pontosan az UGV ED-1-et (a másik hasonló használhatatlan)

Pozitív észrevételek:

• Hatóváv: Kb 5km
  • IED, és Akna radar
  • Sörétes, és rendes tölténnyel felszerelt (mindegyikből 15db)
  • Aknát ugyan nem, de IED-et képes felrobbantani (Slug)
  • Gyalogság ellen hatásos a sörétes, bár mellény esetén, csak egy-két másodpercre "elájul" a célpont
  • Bokorban is képes "elbújni", az AI csak akkor fedezi fel, ha meglátja kilógni a bokorból (Ide nem vonatkozik a "nyak" része, az az AI számára láthatatlan)
  • Képes ablakokon belesni, illetve semlegesíteni a bent lévőket, illetve sarkokon, nyitott ajtókon ugyanez (nyak előre nyújtásával)
  • Éjjellátó, zöld hőkép, lámpa, lézer jelölő
  • Ha felborul, görgő menüből valaki vissza tudja borítani
  • Képes lépcsőt mászni

Negatív észrevételek:

• 5 km után vagy "elem csere", vagy valaki cipeli
  • Ha jól emlékszem 12 km/h max sebesség
  • Nem képes ajtót nyitni
  • Ha elég közel kerül az ai, és megmozdul (a drone) értelem szerűen meghallja, keresni kezdi (akár falon keresztül is)
  • Kell egy 2. drone-os aki kezeli (képtelenség a dartert, és a ED-et egyszerre kezelni)
  • Kb 15kg

Őszintén szólva szituációtól függően látok a dologban fantáziát. esetleges "éles" tesztelésre, köpködésre előterjesztem.

(Drive-on képek)

https://drive.google.com/drive/folders/1jnXgMBraiAwdoyt9f4GwNOh-iEIE_PwI

A hozzászólás módosítva: 11 hónap telt el , Nofca

VálaszIdéz
Őrvezető (E-3) Admin
10/02/2020 11:23 du.  

ACE3 v3.13.0

A medikus rendszer jelenlegi, a megszokott-tól eltérő, beállításai:
-A medikus ellátást végző ember csak leeresztett, vagy elrakott fegyverrel képes dolgozni, ellenkező esetben csak vizsgálni tud. Ez abban az esetben is igaz, ha saját magunkat látjuk el!
-Elsődlegesen az ellátó felszereléseit használjuk.
-Epinephrine-t legalább medic joggal rendelkező tud beadni.

Mindenképp nézzétek át az addon beállításokat, biztos vagyok benne, hogy segít képbe kerülni a mostani megközelítéssel.

VálaszIdéz
 Sol
Adminisztrációs őrmester (E-6) Admin
14/02/2020 11:22 de.  
Közzétette:: @snak3m4n

ACE3 v3.13.0

A medikus rendszer jelenlegi, a megszokott-tól eltérő, beállításai:
-A medikus ellátást végző ember csak leeresztett, vagy elrakott fegyverrel képes dolgozni, ellenkező esetben csak vizsgálni tud. Ez abban az esetben is igaz, ha saját magunkat látjuk el!
-Elsődlegesen az ellátó felszereléseit használjuk.
-Epinephrine-t legalább medic joggal rendelkező tud beadni.

Mindenképp nézzétek át az addon beállításokat, biztos vagyok benne, hogy segít képbe kerülni a mostani megközelítéssel.

Az elsődlegesen az ellátó felszereléseivel az a "bajom", hogy tudomásom szerint alapvetően nem így működik az életben. Ennek az az oka, hogy ha nem csak egy sérült van, vagy tovább kell menni, esetleg megsérül az ellátó is, akkor is ott legyen a saját pakkja. Nyilván ez kicsit más a dokik esetében, de ezt még át kellene gondolnunk ha visszaállítható (még nem volt időm megnézni).

Az epi-vel kapcsolatban sem hiszem, hogy kellene ilyet beállítani, mivel a gyorsbeadó működése nagyonegyszerű és eddig is megvolt rá a protokol, hogy egyeztetni kell a dokival mielőtt ilyenekkel játszol.

VálaszIdéz
Őrvezető (E-3) Admin
14/02/2020 1:08 du.  

@sol

A felszerelés felhasználása sima cba beállítással megoldható. Én futnék rajta egy kört a többiekkel. Sz.tem mindkét megközelítésnek van előnye/hátránya, realitása.
Az epi-nél én sem érzem indokoltnak a beállítást, csak így maradt. 🙂

VálaszIdéz
Tüzér őrmester (E-7) Moderator
14/02/2020 1:42 du.  

Ez az epi beadási kérdés nem egyetemes hisz minden marsoc katona medic is egyben? Technikai okok miatt.

Ha jól emlékszem csak a medic tud varrni meg tudom is én mit, ezért mindenki medic. 

VálaszIdéz
Oldal 9 / 9