Távollét, hiányzás

Távollét, hiányzás  

Oldal 29 / 30

Közlegény (E-1) Közösségi tag
Csatlakozva: 1 év telt el
28/06/2019 7:59 du.  

Azaz 7. hó 1-től 5.-ig

VálaszIdéz
Közlegény, első osztályú (E-2) MARK
09/07/2019 1:14 du.  

Sziasztok!

07.12 - 07.13. napokon nem leszek.

VálaszIdéz
 Atra
Közlegény (E-1) MARK
Csatlakozva: 4 év telt el
10/08/2019 1:20 du.  

Sziasztok! Valamikor a közeljövőben be kell adni a gépet szervizbe, mert feltételezhetően hardverhibás. Azt hogy mikor nem tudom, de előre szólok hogy lesz majd ilyen. Szerintem 1-2 hét lesz a szerviz, és amikor esedékes lesz írni fogok konkrétumokat is.

Atra

VálaszIdéz
 Atra
Közlegény (E-1) MARK
12/08/2019 5:34 du.  

Beadtam a gépet szervizbe, előreláthatólag 08.29-en kapom vissza. Kérem magam addig afk-ba tenni. Köszönöm!

Atra 

VálaszIdéz
12/08/2019 11:09 du.  

Sziasztok!
Aug. 16-20-ig nem leszek gép/telefon/internet közelben.

VálaszIdéz
18/08/2019 10:19 de.  

Szertném jelezni ,hogy Aug 27-31-ig nem leszek gépközelben

VálaszIdéz
 jefe
Közlegény (E-1)
Csatlakozva: 5 hónap telt el
02/09/2019 7:05 du.  

Sziasztok! Szeptember 3-8 közti kiképzéseken és játékon nem tudok részt venni. Előre láthatóan éjszakába nyúlóan dolgozom. 

VálaszIdéz
Csatlakozva: 2 év telt el
04/09/2019 11:36 de.  

szombat nekem sajna kuka, nem leszek otthon. bocs
vasárnap ellenben otthon leszek, ha szeretné a nép, akkor összedobhatok valami játszanivalót

VálaszIdéz
 jefe
Közlegény (E-1)
09/09/2019 7:00 du.  

Sziasztok! 
Hiányzik a játék a M.A.R.K.-al, de sajnos a héten sem fogok tudni jönni...:S Ma meghalt a monitorom, ha már elmegyek venni egyet akkor összekötöm egy új videókártya vásárlásával és beépíttetésével, mert a héten 14-én szombaton egyébként sem tudnék játszani, mert szolgálatban leszek....:S 
A szeptember egy kicsit zsúfoltnak ígérkezik az ezrednél, remélem több játékból nem maradok ki majd.  :S 
Üdv.: Jefe

VálaszIdéz
 jefe
Közlegény (E-1)
18/09/2019 5:10 du.  

Sziasztok! 
20-án pénteken és 21-én szombaton munka miatt nem fogok tudni gép előtt lenni. 
Üdv. Jefe

VálaszIdéz
 jefe
Közlegény (E-1)
23/09/2019 3:41 du.  

Sziasztok!
Újra Jefe! :S:)
Nagy most a hajtás az alakulatnál, sok az éjjeli és hajnali menet, és a szolgálat megint hétvégére esik, így a szokásos kedden, pénteken, szombaton továbbra sem fogok tudni gép előtt lenni...:S 
A többi napon, amikor van időm, gyakorlok 😉 

VálaszIdéz
Közlegény (E-1) Admin
24/09/2019 8:17 de.  

Sziasztok!

Szeptember 27. től  október 7. ig sajnos nem tudok részt venni a képzéseken és a játékokon, mivel elutazom.

VálaszIdéz
26/09/2019 4:21 du.  

Sziasztok szeretném jelezni szept.26 illetve szept 27.-én nem tudok játékon illetve képzésen résztvenni.

VálaszIdéz
 Atra
Közlegény (E-1) MARK
27/09/2019 9:16 du.  

Sziasztok!

Szeretném magam AFK-ba kérni határozatlan időre. Sajnos az elmúlt időben nem tudok elegendő időt szakítani az alakulatra, még a tőlem megszokott mennyiségben sem. Munkával kapcsolatos problémákkal közdök, és nem látom az alagút végét... Pontosabban látom a végét, de rajtam kívülálló dolgok miatt ez nem mostanában lesz, hanem remélhetőleg az újévet követően. Ez természetesen negatívan hat a családommal töltött minőségi időre is, amiből viszont nem tudok és nem is akarok engedni. Tudom hogy megértitek, és köszönöm. Sajnos kénytelen vagyok valamelyik ujjamba beleharapni, és elnézést kérek azért, hogy ez ismét a MARK-os ujjam lett. A jó hír, hogy ez nem az az AFK lesz, mint ami a költözést követő, vagy a gyerekek születését követő AFK volt. Igyekszem visszatérni mert hiányoztok, de ha nem stresszelek azon, hogy vajon holnap lesz-e időm képezni magam, vagy lesz-e energiám odafigyelni a játékon, akkor talán könyebb lesz nekem is az elkövetkező időszak. Az éterben ugyanúgy megtaláltok, és követem az eseményeket.

Köszönöm hogy mindig megértőek vagytok!

Atra

keolta
VálaszIdéz
Őrvezető (E-3) MARK
Csatlakozva: 2 év telt el
30/09/2019 9:19 du.  

Sziasztok! a következő hétvégéig valószínű nem leszek, az éves nagyleltár miatt éjszakázom, 13 órázom, stb...

VálaszIdéz
Oldal 29 / 30