Hozzászólás: DRO Dynamic Recon Ops küldetések

Kezdőlap Fórumok Kampányok DRO Dynamic Recon Ops küldetések Hozzászólás: DRO Dynamic Recon Ops küldetések

Mivel nekem a következő szombat szerencsésen alakult és déltől gyakorlatilag ráérek érdeklődnék, hogy nem-e csinálunk egy olyan dro-t ahová bemennénk felderíteni, esetleg valami minimális feladatot végrehajtani, hogy az esti csapat munkáját megkönnyítsük. Meg nyilván jól érezzük magunkat.
Másik felvetés lenne még, hogy a szombati 8 órát ne próbáljuk meg 7re tenni? Vagy hamarabbra kinek hogy jó nyilván. Csak mert ez az éjfél utáni időszak eléggé fárasztó szerintem. Legalábbis mindenki takarékon megy az utolsó fél órában.
Hogy ne kelljen kérdezgetni nem lehet valami beírós táblázatot csinálni?
Amin bejelöljük, hogy a szombat vagy egy képzés akármi jó-e, de be tudjuk írni ha esetleg hamarabb vagy később. Így könnyebb lehet szervezni. Én nem vagyok ezekben otthon meg nem akarok plusz munkát másoknak csak ha egyszerű összedobni meg látjátok értelmét akár meg is lehet csinálni. Mondjuk beírom, hogy csüt este 6tól van 3 órám. Ha valaki gondolja odaírja magát és akkor nem kell mindenkit végigkérdezni…