Hozzászólás: DRO Dynamic Recon Ops küldetések

Kezdőlap Fórumok Kampányok DRO Dynamic Recon Ops küldetések Hozzászólás: DRO Dynamic Recon Ops küldetések

Sol

Én azt gondolom, hogy kicsit erős a 4-5 órás kezdés egy 7-8 órás kezdésű játék felderítésének abból a szempontból, hogy a “többiek” jelenleg nem egy marine szakaszt takar, hanem még 2-3 embert attól függően hányan indultok el korábban ÉS ez “csak” egy dro szintű játék (értsd ide felesleges 3-4 óra felderítés szerintem). Volt már, lesz is még, amikor akár egy este csak a felderítésről szól, mert maga a küldetéshez/kampányhoz szükség van rá (pl. Tartaros hadjárat első két küldetése felderítő küldetések voltak).

Ezzel együtt nincs szükség engedélyre ha úgy érzed körülnézel ki van fenn, körbekérdezel és mehettek játszani bármikor, azért van a szerver. Hogy ez most csak felderítés lesz, szereztek intelt, megcsináltok 1-2 másodlagos vagy elsődleges feladatot szerintem mindegy is, majd az idő adja hogy abba érdemes csatlakozni, vagy indítani egy újat pl. 7-kor 🙂 Egy kampányküldetés vagy szervezett 1 estét küldetés esetén más a helyzet persze, de dro-ba részemről nyugodtan.

Én voltam már fenn egyedül is drozni, szóval hajrá! Ha úgy alakul én szívesen jövök korábban, de még nem tudom.

Many are born, but a few are made.