Hozzászólás: Kalózöböl hadművelet

Kezdőlap Fórumok Kampányok Kalózöböl hadművelet Hozzászólás: Kalózöböl hadművelet

Egy kis játékmesteri hozzáfűzés:

Az elején kicsit döcögősen indult a dolog, bár ez nem is csoda, amióta veletek játszom egyszer sem volt ghilies felderítő játék. Nem is könnyű összehozni, igazából ennyiféle technikai eszközzel, csoda hogyha valami nem elérhető vagy nem működik. Jól is van ez kitalálva, kell is. Agyaltam nem keveset, hogy hogy hozzam össze. Féltem is, hogy csak térkép van, de nagyon jól elboldogultatok. Jók voltak a jelölések, a tájékozódás, nem lehetett észrevenni kívülállóként a technikai eszközök hiányát. Rengeteg volt az ellenfél, sok őrjáratot raktam be, hogy legyen ki elől bujkálni megfigyelés közben. Ez vitte is lefelé az FPS-t rendesen… Mivel ügyesen mentetek, szinte gyakran méterekre mentetek el tőlük, már a kocsikkal is.
Jók voltak a járőrútvonal megfigyelések, a felvett megfigyelő pozíciók, kevés dolog maradt előttetek rejtve, úgyhogy gratula. A nagy rádiót Kopasz kérdezgette az elején, hivatalosan a szigetet át kellene lőnie egy nagy antennával, gyakorlatilag nem, bár mondtam a játék előtt, hogy jó lesz de tudtam, hogy nem… 🙂
Amikor nem tudtátok egymást vagy engem elérni az semmi zavart nem okozott, ment a küldetés a megbeszélt módon tovább. Remélem a helikopter(ek) jó hangulati elem(ek) volt(ak), jól megnéztétek és átjelentgettétek egymásnak a haladási irányt és a megfigyelt fontosabb dolgokat. Hallgattam végig a beszélgetéseket, Atra én nem éreztem rajtad semmit, szerintem profin nyomtad, úgy ahogy kell 🙂
Sokszor hallottam a “mustafa kapd be”, ó “mustafa dögölj meg” és hasonló dolgokat, úgyhogy asszem a célom elértem. A tanksapkás csákó a zavarónál meghozta a parát magától, az bejött úgyis, hogy nem terveztem. A civil Rommeléknél nemigazán azt akarta amit én mondtam neki, kicsit szerencsétlenkedett de aztán megoldódott. AI…
A FOB a végén úgy láttam felpörgetett mindenkit, letoltátok ügyesen a kezdeti meglepetés után. Volt ennek oka is nyilván, remélem megoldjátok majd ezt a rejtélyt. Ha nem úgyis kiírom az egész végén a sztori lényegét…
Szóval szó ami szó, nagy élmény volt játékmesterként, remélem játékosként is, és sok ilyen lesz még, amikor mindannyian közösen játszunk és kikapcsolódunk!