DRO Dynamic Recon Ops küldetések

Kezdőlap Fórumok Kampányok DRO Dynamic Recon Ops küldetések

Ennek a témakörnek tartalma 27 hozzászólás, 5 résztvevő. Utolsó frissítés:  mustafa 4 hónapja, 3 hete telt el.

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 28
  • Szerző
    Bejegyzés

Gondoltam gyártok neki egy külön topicot, hogy beírhassuk a véleményeket, észrevételeket, tudjunk szervezni, megbeszélni…

• A témakör módosításra került: 8 hónapja, 3 hete telt el- mustafa.

A szombati (01.27) küldetés felvételeit őrizgetem, ha fel kell tölteni a szerverre vagy direktben átküldeni akkor szóljatok. Elfér, nem sürgetésből írtam…

Csatlakozom az előttem szólóhoz

My rifle, without me, is useless. Without my rifle, I am useless.

Maholnap lepucolom, amiket már letöltöttem. Utána jelzek, ha fel lehet tölteni.

A vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van egy belőle.
    Szolgálj, hogy vezethess!

DRO frakció járművek

My rifle, without me, is useless. Without my rifle, I am useless.

Tök jó a járműves csomag.
    Segítene a videó feltöltésben felvételben szerkesztésben meg tárolásban esetleg egy NAS ? Mert ha kell hely meg tudnám oldani….

Sol

király Kopasz!

Many are born, but a few are made.

Segítene a videó feltöltésben felvételben szerkesztésben meg tárolásban esetleg egy NAS ? Mert ha kell hely meg tudnám oldani….

Köszi!
    A tárolásban igen, de egyelőre elég a hely.

Mivel nekem a következő szombat szerencsésen alakult és déltől gyakorlatilag ráérek érdeklődnék, hogy nem-e csinálunk egy olyan dro-t ahová bemennénk felderíteni, esetleg valami minimális feladatot végrehajtani, hogy az esti csapat munkáját megkönnyítsük. Meg nyilván jól érezzük magunkat.
    Másik felvetés lenne még, hogy a szombati 8 órát ne próbáljuk meg 7re tenni? Vagy hamarabbra kinek hogy jó nyilván. Csak mert ez az éjfél utáni időszak eléggé fárasztó szerintem. Legalábbis mindenki takarékon megy az utolsó fél órában.
    Hogy ne kelljen kérdezgetni nem lehet valami beírós táblázatot csinálni?
    Amin bejelöljük, hogy a szombat vagy egy képzés akármi jó-e, de be tudjuk írni ha esetleg hamarabb vagy később. Így könnyebb lehet szervezni. Én nem vagyok ezekben otthon meg nem akarok plusz munkát másoknak csak ha egyszerű összedobni meg látjátok értelmét akár meg is lehet csinálni. Mondjuk beírom, hogy csüt este 6tól van 3 órám. Ha valaki gondolja odaírja magát és akkor nem kell mindenkit végigkérdezni…

A felvetés jogos.
    Viszont egy biztos, hogy én rendszerint este 8-tól érek rá, kivéve szombat, az lehet előbb egy órával.

Van köztetek olyan önkéntes jelentkező, aki esetleg beszállna abba, hogy szombaton elstartoljuk a dro-t délután 4-5 felé és bemenjünk felderíteni a többiek előtt?
    Nyilván valamelyik tag részvétele vagy engedélye kellene hozzá, mondjuk én bemennék egyedül is… 🙂

Sol

Én azt gondolom, hogy kicsit erős a 4-5 órás kezdés egy 7-8 órás kezdésű játék felderítésének abból a szempontból, hogy a “többiek” jelenleg nem egy marine szakaszt takar, hanem még 2-3 embert attól függően hányan indultok el korábban ÉS ez “csak” egy dro szintű játék (értsd ide felesleges 3-4 óra felderítés szerintem). Volt már, lesz is még, amikor akár egy este csak a felderítésről szól, mert maga a küldetéshez/kampányhoz szükség van rá (pl. Tartaros hadjárat első két küldetése felderítő küldetések voltak).

Ezzel együtt nincs szükség engedélyre ha úgy érzed körülnézel ki van fenn, körbekérdezel és mehettek játszani bármikor, azért van a szerver. Hogy ez most csak felderítés lesz, szereztek intelt, megcsináltok 1-2 másodlagos vagy elsődleges feladatot szerintem mindegy is, majd az idő adja hogy abba érdemes csatlakozni, vagy indítani egy újat pl. 7-kor 🙂 Egy kampányküldetés vagy szervezett 1 estét küldetés esetén más a helyzet persze, de dro-ba részemről nyugodtan.

Én voltam már fenn egyedül is drozni, szóval hajrá! Ha úgy alakul én szívesen jövök korábban, de még nem tudom.

Many are born, but a few are made.

Szerintem mi a realitás.
    1. kb 6-6.30 körül gyülekező aki akar hamarabb felderítőset játszani.
    2. legkésőbb 6.30-7 kor indul a felderítő küldetés
    3. kb 8 ra megérkezik az összes az este játszani akaró ember
    4. a létszám és a felderítés tükrében megtervezzük a végrehajtást
    5. és kb 8.30 kor hozzá is fogunk.
    Nekem ez tűnik valószerűnek.

"Inkább kevés oroszlán, mint sok nyúl." Dobó István

Nyilván a tapasztalatlanság beszél belőlem, nem tudom, hogy mihez mennyi időre van szükség. Én csak úgy gondoltam, hogy a felderítés több időt vesz igénybe mint a végrehajtás. Plusz magam ismerve egy csomó idő elmegy felszerelés pakolásra, agyalásra, kérdezgetésre.

Szóval én még mindig mennék befelé hamarabb, de rátok hallgatva később.
    Jön-e valaki?

Teljesen egyet is értek veled Mustafa de nem hiszem hogy van realitása hogy valaki oda fog ülni 4 kor és nyomja este 11-ig.
    De ha van min. 2 fő aki tud menni még a 6-6.30-tól is korábban hát legyen. Baj nem lesz belőle ha több idő van rá szánva. 🙂

"Inkább kevés oroszlán, mint sok nyúl." Dobó István

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 28

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.