Távollét, hiányzás

Kezdőlap Fórumok Alakulat Távollét, hiányzás

Ennek a témakörnek tartalma 383 hozzászólás, 72 résztvevő. Utolsó frissítés:  mokkus2005 3 napja telt el.

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 384
  • Szerző
    Bejegyzés

Sol

Ha hosszabb ideig távol maradsz, szívesen vesszük, ha jelzed, hogy ne számoljunk veled.

Many are born, but a few are made.

Hoy,

Mint ahogy, azt bizonyára észrevettétek, nem vagyok. Ennek az az egyszerű oka van, hogy rám szakadt a munka. Meddig fog tartani, senki sem tudja. Fogtok látni steamen, lehet, játszom valami mással, ezt ne vegyétek rossz néven, valószínűleg csak nincs agyi/időbeli kapacitásom az armához, viszont addig nem fogok jönni, amíg nem tudok 100%-ot beletenni, mert úgy számomra nincs értelme.

A szervert természetesen továbbra is tudjátok rajtam keresztül intézni, illetve a beígért tananyag lassan, de el fog készülni. Ha van valami fürge gyors dolog amit meg kell oldani és kompetens vagyok a témában, nem ígérem, de ha tudok, segítek, keressetek nyugodtan.

Addig is jók legyetek, és csapassátok.

Üdv, Thom.

Sziasztok!

Az érettségi és az MHAA-ra való készülődésem miatt nem hiszem, hogy nagyon meg tudok jelenni a játékokon/kiképzéseken. Mostanság Steam-en csak kártya/játékidő farmolás miatt vagyok fent VPS-ről szóval ha valaki rám ír és nem válaszolok az nagy eséllyel azért van mert nem fut a gépem. Ja és, hogy számoljatok vele úgy kb Július közepétől nagy eséllyel kilépek az alakulatból. Sajnos a banánfa is elrohad 1x.

Üdv.: Peter🍌

Bejött az élet nekem kb napi 12-16 óra meló van és ez megy még kb a jövő héten is. Szóval hasonló intenzitásra lehet tőlem számítani. Sajna.

"Inkább kevés oroszlán, mint sok nyúl." Dobó István

Sol

Az én fejemre is sok minden szakadt. Jövőhéten már talán jobb lesz, de ha nem sem lepődnék meg, ti se tegyétek 🙂

Many are born, but a few are made.

Sziasztok!

Elég nehézkes most az élet, ne haragudjatok ,de inaktív leszek egy jó ideig. Sokat vaciláltam, hogy mi legyen, de sajnos egyenlőre nem tudok részt venni az alakulat életében. Igyekszem rendet rakni, és visszatérni, addig is jó játékot kívánok!

Elutazom a hétvégére, hétfőtől leszek megint.

Sziasztok.
    Előre szólok, hogy 07.18.-tól elkezdődik a tartalékosi kiképzés ezáltal 07.18-tól 08.20-ig a hétköznapi gyakorlatokon nagyon nagy eséllyel nem leszek elérhető. A hétvégi játékokon viszont remélhetőleg megtudok jelenni. De 08.21 től meg altiszti szóval onnantól pedig Szeptemberig nem leszek elérhető. A 08.21-09.01 között meg nem tudom, hogy leszek-e hétvégente mert erről infóm nincs.

Holnap sajnos kiképzésre nem tudok jönni,ismerősömmel találkozom.

Ennyire azért nincs szigor.
    Ha hosszabb ideig nem tudsz jönni, akkor kell jelezni.

A vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van egy belőle.
    Szolgálj, hogy vezethess!

Elnézését kérem mindenkinek, hogy mostanában inaktív voltam. Nem tudom meddig fog ez tartani, kicsit szüneteltetem most az armázást. Bocsi srácok, de a következő talán egy hónapban ne számoljatok velem. Így sajnos a csütörtöki játékokat sem tudom csinálni.

Mostantól hivatalos. 21.-én megyek ki, 18:40-es indulás. Gépet nem viszek.

We are Legion - for we are many.

és meddig örülhetünk?

A vélemény olyan mint a segglyuk mindenkinek van egy belőle.
    Szolgálj, hogy vezethess!

Passz

We are Legion - for we are many.

Jövő héten elutazom, szóval ezen a héten kevésbé, a jövő héten pedig egyáltalán nem leszek aktív. Majd olyan 21-22-e körül jövök.

"Nem sokaság, hanem Lélek s szabad nép tesz csuda dolgokat."

Berzsenyi Dániel

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 384

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.